Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
muzyka

Muzyka zaklęta w drewnie

Zapraszamy na koncert z cyklu Muzyka Zaklęta w Drewnie w niedzielę 24 Lipca o godzinie 17:00. Koncert w kościółku UNESCO w Sękowej jest organizowany po raz kolejny Przez Małopolską Organizację Turystyczną. Wstęp wolny.

Czytaj więcej
170-wakacyjne-kino-letnie-w-krakowie

Kino letnie – informacja

Gminny Ośrodek Kultury informuje- z przyczyn od nas nie zależnych nastąpiła zmiana terminu wyświetlania seansów filmowych w GOK.
Bardzo przepraszamy i zapraszamy 31.07.2016 – następna niedziela.

Czytaj więcej
image058

Światowe Dni Młodzieży

W poniedziałek 18 lipca przyjechała do parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Sękowej grupa 20 osób z Włoch, aby przeżyć Światowe Dni Młodzieży.

Czytaj więcej
dyplom

Sękowa I w rankingu Aktywności Gmin

Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu  przygotował ranking „ Ocena Aktywności Gmin Subregionu Sądeckiego w 2015 r.” Ranking obejmował 5 modułów: generowanie dochodów, pozainwestycyjna działalność gospodarcza, aktywność inwestycyjna gminy, efekty polityki społecznej oraz dynamika. W ramach każdego z powiatów pokazano pięć gmin, które otrzymały najwyższa punktację. W module aktywność inwestycyjna pierwsze miejsce.

Czytaj więcej
foto

Doradztwo energetyczne

Wójt Gminy Sękowa uprzejmie informuje, że istnieje możliwość konsultacji z doradcą energetycznym, powołanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie

Czytaj więcej
image102

Festiwal Kyczera 2016

W dniu 26.06.2016r. o godzinie 17.00 na placu kościelnym p.w. Św. Jakuba i Filipa w Sękowej, rozpoczął się XIX Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „Świat Pod Kyczerą”. Założycielem tego niezwykłego wydarzenia, cieszącego się wyjątkowym zainteresowaniem w całej Polsce już od wielu lat, jest Jerzy Starzyński wraz z Łemkowskim Zespołem Pieśni i Tańca „Kyczera”.

Czytaj więcej