Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
1410336233-elektrownia-pv

Losowanie wniosków – instalacje prosumenckie

Dotyczy: projektu „Budowa mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii”

W związku z tym, że kryteria określone w regulaminie spełniło 11 rodzin z terenu Gminy Sękowa, wyłonienie pozostałych 9 beneficjentów oraz listy rezerwowej nastąpi w drodze publicznego losowania spośród wniosków mieszkańców, którzy nie korzystali z projektu solarnego. Losowanie odbędzie się w dniu 20.05.2015 r. o godz.14.30 w budynku remizy OSP w Sękowej.

Czytaj więcej
wybory_soltysow

Wybory Sołtysów

Informacje dotyczące przeprowadzonych wyborów na Sołtysów oraz terminy najbliższych zebrań sprawozdawczo – wyborczych

Czytaj więcej
1410336233-elektrownia-pv

Pilne – Projekt „Budowa mikroinstalacji prosumenckich”

Wójt Gminy Sękowa zaprasza wszystkich mieszkańców do składania wniosków dotyczących uczestnictwa w projekcie pn. „Budowa mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii, służących do wytwarzania energii w szczególności energii elektrycznej lub cieplnej z przeznaczeniem na potrzeby własne w ramach Programu Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013.

Czytaj więcej
cmentarz

Patronat nad cmentarzami wojennymi

W związku z 100 rocznicą Bitwy Pod Gorlicami Wójt Gminy Sękowa zaprasza firmy, stowarzyszenia, szkoły, organizacje pozarządowe oraz osoby prywatne do przyjęcia w opiekę cmentarzy wojennych z terenu gminy Sękowa. Przyjęcie obowiązku opieki jest symbolem patriotyzmu, a zarazem oddaniem hołdu tym, którzy ofiarowali swoje życie w imię niepodległości.

Czytaj więcej