Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

Centrum Narciarstwa Biegowego i Rekreacji Rodzinnej

13/01/2021 Autor: admin

Centrum Narciarstwa Biegowego i Rekreacji Rodzinnej w Krzywej czeka na śnieg i narciarzy

Na krótko w grudniu zima rozbudziła nasze apetyty na aktywny narciarski wypoczynek.

Obecnie wszyscy oczekujemy nawet na najmniejsze opady śniegu. Niestety zalega on teraz  tylko na wysokości  od około 1000 m n.p.m .

Mimo zamkniętego budynku, Centrum Narciarstwa Biegowego w Krzywej jest w pełni gotowe do przygotowania tras i szlaków dla narciarzy. Teren pod trasy biegowe został wykoszony a nierówności gruntu i korzenie usunięte. Dokonano wizji lokalnej szlaków narciarskich. Jak podały już niektóre media, warunki pogodowe w Krzywej można obserwować na kamerach. Oprócz nich planowane jest także zainstalowanie stacji pogodowej i upublicznienie podawanych przez nią danych. W tym miejscu należy wymienić i podziękować osobom, które przyczyniły się do tego.  Przede wszystkim Mirosławowi Wójtowiczowi, fundatorowi kamer i okablowania, oraz: Katarzynie  Homik, Ewie Kaczmarczyk, Albertowi Wójtowiczowi , Ewie Cembrzyńskiej, Barbarze Trybus, Irenie Mianowskiej, Pawłowi   Dyndzie,  Krzysztofowi Szadkowskiemu,  Aleksandrowi  Kumorkiewiczowi,  Włodzimierzowi  Porębie,  Sławomirowi  Kowalskiemu,  Marcinowi Schindlerowi i  Arturowi  Ziembie.

Przy zakupie i modernizacji sprzętu komputerowego partycypowała  Gmina Sękowa i Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa.

Bieżące informacje dotyczące Centrum Narciarstwa Biegowego będą podawane na utworzonym facebooku : Centrum Narciarstwa Biegowego w Krzywej  i w godzinach otwarcia ośrodka pod numerem telefonu 18 3518770.

Informacje o trasach, szlakach narciarskich, wydarzeniach  na nich organizowanych i warunkach pogodowych zamieszczane są na stronie www.snieznetrasy.pl

 

Dla przypomnienia, linki do kamer:

https://www.youtube.com/watch?v=yd8NhbpTNmY

https://www.youtube.com/watch?v=9anTE0C_3is

Skip to content