Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

XVIII Turniej Szachowy o Puchar Sekretarza Gminy

14/03/2022 Autor: admin

W dniu 13 marca 2022r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sękowej odbył się XVIII Turniej Szachowy o Puchar Sekretarza Gminy. W turnieju gościliśmy grupę juniorów z gorlickiego klubu szachowego „Kornuty”- instruktor Piotr Kretowicz . Turniej rozegrano w 3 kategoriach: „Open”, „Senior” i „Junior”. W kategorii „Junior” zwyciężył Marcin Penar przed Julią Bartoszek , a trzeci był Paweł Roman. Kategorie „Senior” wygrał Adrian Ligęza , drugi był Robert Liszka natomiast trzecie miejsce zajął Józef Tarsa. W kategorii „Open” zwyciężył Marcin Penar.

Turniej rozegrano systemem „szwajcarskim” ,a partie szachowe rozgrywane były w 15 minutowym limitem czasowym. Zwycięzcom turnieju pamiątkowe dyplomy i puchary wręczył Sekretarz Gminy Sękowa – Michał Diduch.