Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

Spotkanie autorskie z Magdaleną Szefernaker i Małgorzatą Małuch: Odejście od Stereotypów w Samorządzie

29/04/2024 Autor: admin_2
👠 Dzisiaj (tj. 29.04) odbyło się niezwykłe spotkanie autorskie w Domu Zdrojowym w miejscowości Wapienne, które zgromadziło entuzjastów literatury oraz osoby zainteresowane tematyką samorządową.
👠 Głównymi bohaterkami tego wydarzenia były Magdalena Szefernaker, autorka książki „Samorząd na obcasach”, oraz Małgorzata Małuch, Wójt Gminy Sękowa jedna z inspirujących postaci opisanych w książce.
👠 W swojej najnowszej publikacji, Magdalena Szefernaker kontynuuje swoje badania nad rolą kobiet w życiu publicznym, tym razem skupiając się na ich udziale w samorządzie. Książka „Samorząd na obcasach” to zbiór wyjątkowych historii dziewięciu kobiet, które sprawują funkcje wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.
👠 Podczas spotkania autorskiego Magdalena Szefernaker i Małgorzata Małuch podzieliły się swoimi refleksjami na temat roli kobiet w samorządzie oraz przeszkodami, z jakimi muszą się one mierzyć. Wspomnienia z wyborów, konfrontacja ze stereotypami czy balansowanie między życiem prywatnym, a obowiązkami służbowymi – to tylko niektóre z tematów poruszonych podczas dyskusji.
👠 Spotkanie autorskie było nie tylko okazją do bliższego poznania treści książki „Samorząd na obcasach”, ale także inspirującym wydarzeniem, które zachęca do refleksji nad rolą kobiet w życiu publicznym oraz ich nieocenionym wkładem w rozwój lokalnych społeczności.
Skip to content