Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

Magurska Kraina Orlika

17/03/2015 Autor: admin

16 marca 2015 r. w Domu Zdrojowym w Wapiennem odbyła się konferencja promująca przedsięwzięcie – szlak atrakcji turystycznych gminy sękowa pod nazwą Magurska Kraina Orlika zrealizowany w ramach projektu „Utworzenie szlaku atrakcji turystycznych gminy Sękowa poprzez utworzenie mapy, strony internetowej oraz aplikacji mobilnej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

Projekt Magurska Orlika jest odpowiedzią na współczesne potrzeby turystów. W ramach projektu wykonano stronę internetową, aplikację mobilną, 3 tablice informacyjne umieszczone w Sekowej, Wapiennem i Bartnem, 2000 sztuk kieszonkowej mapki na której zamieszczono atrakcje turystyczne oraz gotowe sposoby na poznanie tego co na terenie gminy jest NAJ…, strój orlika, który posłuży w celach promocyjnych.

Przygotowana strona internetowa znajdująca się pod adresem www.magurskakraina.pl daje turystom możliwość uzyskania kompleksowej informacji ofercie turystycznej gminy Sękowa, ponadto bezpośrednio z poziomu strony można wykupić usługi oferowane przez naszych gestorów. Aplikacja mobilna jest odwzorowaniem strony internetowej i również pozwala na zakup bezpośredni zakup usług.

Skip to content