Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

5 lecie Koła Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy „Siary- Owczary”

21 listopada 2022 Autor: admin_2
Dnia 20 listopada swoje 5 lecie istnienia obchodziło Koło Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy „Siary- Owczary”.
Każdy jubileusz jest ważnym świętem i wydarzeniem. Okazją do dokonania podsumowań dotychczasowych osiągnięć i wyznaczenia nowych celów oraz zadań. Skłania również do refleksji, wspomnień i przemyśleń… W tym dniu, w  którym Jubilaci obchodzili swoją rocznicę mieli zaszczyt gościć Panią Wójt Gminy Sękowa Małgorzatę Małuch, Sekretarza Gminy Pana Michała Diducha, Panią Skarbnik Katarzynę Rak- Wachowską oraz Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Annę Cieślę, którzy podkreślili jak ważna jest obszernie rozumiana inspiracja dla tego przedsięwzięcia i jak ważna jest kultura ludowa, predyspozycja i zamiłowanie. Gdzie rozwijać można pasje muzyczne, taneczne czy też kulinarne. Wszystko to dzieję się z wielkim uśmiechem na twarzy i szacunkiem do drugiego człowieka.
W czasie uroczystości padły słowa podziękowań dla liderów i twórców Klubu Seniora dla śp. Józefa Łużyńskiego i śp. Piotra Wiśniowicza, którzy swą cząstkę siebie zostawili tu! w miejscu gdzie samotność nie istnieje, a gości radość i sympatia.
Wszystkim ludziom, którzy w swój różnorodny sposób odważnie sięgają po swoje cele i marzenia z całego serca dziękujemy, gratulujemy i kibicujemy.
fot. GOK Sękowa