Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

Rodzinny Festyn w Męcinie Wielkiej

20 lipca 2022 Autor: Agata Kołodziejczyk

W minioną niedzielę 17.07.2022 r. na placu przy wiacie grillowej obok świetlicy wiejskiej w Męcinie Wielkiej odbył się Festyn Rodzinny. Organizatorem festynu była Rada Sołecka z Panią Sołtys Zofią Prorok oraz Radnymi Panią Anitą Ziębą i Panem Robertem Belczykiem.

Podczas tego wydarzenia towarzyszyła dzieciom i seniorom wielka frajda i zabawa. Szereg atrakcji zapewnionym najmłodszym i starszym zapewnił uśmiech na twarzy i poczucie humoru. 😊
Wspólne gry, zabawy i czary:

Grupa animacyjna „Zwariowani”, której przewodził Witold Michalik gdzie z wielką energią i zaangażowaniem zachęcał ze swoją grupą do aktywności zarówno dzieci jak i dorosłych.
Pan Marek Wesołowski, który swą magią oczarował wszystkich  i przeniósł w magiczny świat. Zapewnił także przejażdżkę „Wesołym Autobusem”-dzieci zapełnili go po brzegi😊
OSP – Męcina Wielka, która zaprezentowała sprzęt ratowniczo-gaśniczy znajdujący się na wyposażeniu wozu bojowego. Zostały udostępnione mundury w małych rozmiarach, tak aby dzieci mogły choć przez chwile poczuć się jak bohater jakim jest strażak. Natomiast OSP Wapienne udostępniło QUADA gdzie można było poczuć wiatr we włosach na przejażdżce.

Na Festynie w wspólnej zabawie brali udział także zaproszeni goście specjalni z rodzinami: Wójt Gminy Sękowa – Pani Małgorzata Małuch, Sekretarz Gminy Sękowa – Pan Michał Diduch, Skarbnik Gminy Sękowa – Pani Katarzyna Rak-Wachowska, Przewodniczący Rady Gminy Sękowa – Pan Bogusław Moroń, Radni wsi Pani Anita Ziemba i Pan Robert Belczyk, a także Koło Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenie wsi Kryg na czele z Przewodnicząca – Panią Krystyną Białoń.

Fot. firma Zwariowani