Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

Rajd rowerowy „Odkryj szlak”

14 czerwca 2016 Autor: admin

Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej , Gmina Sękowa zaprasza do udziału w Rajdzie Rowerowym „Odkryj Szlak”, który odbędzie się 26 czerwca 2016 roku. Rajd będzie miał charakter rekreacyjny i będzie połączony ze zwiedzaniem drewnianych obiektów położonych na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce.

Start i meta Rajdu: Sękowa – kościół pw. św. św. Apostołów Filipa i Jakuba

Trasa Rajdu: Sękowa – Owczary – Bartne – Bodaki – Ropica Górna – Sękowa

Długość trasy:  41 km

Zapraszamy do przemierzania trasy samodzielnie, we własnym tempie lub w grupie zorganizowanej z przewodnikiem. Uczestnicy mogą wyruszyć i powrócić o dowolnej porze w godzinach od 10.00 do 16.00. Ich zadaniem będzie odwiedzenie 5 świątyń (kościół pw. św. św. Filipa i Jakuba  w Sękowej, cerkiew greckokatolicka pw. Opieki Bogurodzicy NMP w Owczarach, cerkiew prawosławna pw. św. św. Kosmy i Damiana w Bartnem, cerkiew greckokatolicka pw. św. Dymitra w Bodakach, cerkiew greckokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Ropicy Górnej), w których czekać będą przewodnicy, chętni by podzielić się swoją wiedzą o historii obiektów.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Chęć udziału należy zgłosić  wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.sekowa.pl i dostarczyć go organizatorom w dniu Rajdu.  Będzie również możliwość wypełnienia formularza na miejscu. Regulamin rajdu dostępny na stronie: www.sekowa.pl

REGULAMIN RAJDU

FORMULARZ

FORMULARZ – ZGODA RODZICÓW

 

Rajd towarzyszy jednemu z cyklu  koncertów Świat pod Kyczerą
O godzinie 17.00 zapraszamy na koncert przy starym kościółku w Sękowej.