Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

Dziecięcy Przegląd Twórczości Wakacyjnej

5 września 2020 Autor: admin

4 września odbył się Pierwszy Dziecięcy Przegląd Twórczości Wakacyjnej. Z założenia- jest to festiwal poświęcony dzieciom, które w okresie wakacyjnym uczęszczały na warsztaty organizowane przez nasz Gminny Ośrodek Kultury.
Chcieliśmy zaprezentować, że dwumiesięczna praca instruktorów z tak wspaniałymi dziećmi z Sękowej, Ropicy Górnej, Męciny Wielkiej oraz Siar jest bardzo owocna.
Dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczne, woklane, muzyczne, i ZUMBĘ miały szansę zaprezentować swoje talenty, wystapując na dużej scenie w GOK-u. Skradły one serca widowni: recytując, wystawiając teatrzyk, tańcząc i prezentując choreografię.
Jednakże, występ nie jest jedynym, co dzieci przygotowały, bowiem równocześnie miała miejsce wystawa ich prac, które wykonywały pod okiem instruktorów. Podziwiać można było m.in.anioły z masy solnej, kule disco, księgi z wakacyjnymi wspomnieniami, makietę Ropicy Górnej, budki dla ptaków, morskie rysunki, piankowe rozgwiazdy, breloczki z filcu, obrazki z nasion i przypraw…
Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli Gminy, Pani Wójt- Małgorzata Małuch, Sekretarz Gminy Pan Michał Diduch oraz sołtysi, ale przede wszystkim rodzice głównych aktorów dzisiejszego wieczoru.
Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych i zapraszamy na kolejne warsztaty i zajęcia.