Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
Najbliższe wydarzenia:

Będzie stacja telefonii komórkowej w Męcinie Wielkiej

10 maja 2022 Autor: admin

W ostatnim czasie szczególnie w okresie pandemii mieliśmy okazje przekonać się  jak ważną rolę w naszej codzienności pełni zasięgu sieci komórkowej. Dostęp do sieci komórkowej umożliwia nie tylko wykonywanie pracy zdalnej, edukację, sprawne załatwianie spraw urzędowych, robienie zakupów online, prowadzenie działalności gospodarczej. Dzięki sieci komórkowej mamy także  kontakt z bliskimi dostęp do zabawy i rozrywki.

W ostatnim czasie, dzięki kilkuletnim staraniom  pełnomocnicy firma PLAY wystąpili do Starosty Gorlickiego o zatwierdzenie  projektu budowy stacji telefonii komórkowej na działce nr 68 położonej w Męcinie Wielkiej. Budowa przekaźnika z pewnością ułatwi komunikacje i w  rezultacie wyeliminuje zjawisko wykluczenia cyfrowego na terenie naszej gminy. Na podobne inwestycje czekają też mieszkańcy wsi Bartne i Bodaki oraz Siar i Owczar.

Poniżej obwieszczenie Starosty Gorlickiego o wszczęciu postępowania w sprawie zatwierdzenia  projektu zagospodarowania działki i projektu architektoniczno – budowlanego oraz o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę stacji telefonii komórkowej na działce nr 68 położonej w Męcinie Wielkiej.