Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

Dzień Babci i Dziadka

4 lutego 2019 Autor: admin

 „Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

 

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z Samorządowego Przedszkola w Sękowej w piątek 1.02.2019 roku gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.

 

Przedszkolaki w tym roku zaprezentowały gościom Jasełka. Pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze i piosenki, które ćwiczyły na tą uroczystość. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi i wręczyli wcześniej przygotowane upominki. Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom z Rady Rodziców, Spółdzielni „Sękowskie Smaki”, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Sękowej oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację Uroczystości z Okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

Recenzent: Pabis Ilona