Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
Najbliższe wydarzenia:

Zajęcia dla mieszkańców

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sękowej zaprasza mieszkańców Gminy Sękowa do udziału w bezpłatnych zajęciach językowych – język angielski oraz zajęciach – aerobik z nordic walking.

Czytaj więcej

Koncert Kolęd 2018

14 stycznia w kościele Parafialnym w Sękowej odbył się koncert kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej poprzedzony rozstrzygnięciem konkursu ,,Skrzydlaty z Sękowej”.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Spotkanie Noworoczne

Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków gminy Sękowa na coroczne Spotkanie Noworoczne które odbędzie się 22 stycznia (poniedziałek) o godzinie 16:00 w Gospodzie Magurskiej w Małastowie.

Czytaj więcej

Dotacja na utworzenie firmy

Od 9 stycznia do 23 stycznia 2018r Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

Olga Szomańska – Kolędowa

W dniu 14 stycznia odbędzie się koncert w wykonaniu Olgi Szomańskiej. Podczas koncertu „Kolędowa” usłyszymy najpiękniejsze polskie, oraz światowe kolędy i pastorałki.

Czytaj więcej

Jasełka

Wójt Gminy Sękowa serdecznie zaprasza na „Jasełka”, które odbędą się 7 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej

Granty w LGD „Beskid Gorlicki”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” przyjmuje już wnioski o powierzenie grantu w zakresie zachowania dziedzictwa lokalnego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

XXXI Sesja Rady Gminy Sękowa

28 grudnia 2017r. Rada Gminy Sękowa przyjęła budżet na 2018 r. Po raz pierwszy w historii gminy budżet ma tak inwestycyjny charakter. Planowane dochody budżetu Gminy Sękowa w 2018 roku to kwota 35.593.023 zł.

Czytaj więcej

Szczęśliwego Nowego Roku

Drogim mieszkańcom gminy Sękowa szampańskiej zabawy sylwestrowej, a na nadchodzący Nowy Rok samych szczęśliwych godzin i dni oraz spełnienia wszystkich zamierzeń życzą Wójt Gminy Sękowa Małgorzata Małuch oraz Przewodniczący Rady Gminy Sękowa Maria Wyżkiwewicz.

Czytaj więcej