Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy

Program CZYSTE POWIETRZE

Ministerstwo Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej są organizatorami spotkań informacyjno – edukacyjnych dotyczących wdrażanego przez siebie programu priorytetowego „Czyste powietrze”.

Czytaj więcej

Ogłoszenie ws wymiany kotłów

Wójt Gminy Sękowa informuje, że w ramach drugiego naboru istnieje możliwość składania deklaracji na wymianę źródeł ciepła opartych na paliwach stałych, na kotły na paliwa gazowe . W celu uzyskania szczegółów osoby zainteresowane proszone są o kontakt
z Urzędem Gminy Sękowa pok. 6A.

Czytaj więcej

Przebudowa boiska w Sękowej

W dniu 10.10.2018 r. Gmina Sękowa otrzymała promesę na dofinansowanie inwestycji pn. „Adaptacja boiska przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sękowej na ogólnodostępny park kulturalno-sportowy” w wysokości 427 913,00 zł w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020.

Czytaj więcej

Podpisanie umowy na budowę ścieżki rowerowej Sękowa – Wapienne

W dniu 11.10.2018 r. Gmina Sękowa zawarła umowę na budowę ścieżki rowerowej Sękowa – Wapienne o długości 6001 m wraz z infrastrukturą towarzyszącą – 4 punktami przesiadkowymi typu „B&R” w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Umowę w imieniu Gminy podpisała Wójt Małgorzata Małuch, natomiast w imieniu Wykonawcy Spółdzielni Socjalnej „Czystość” Prezes Zarządu Władysław Patla oraz Wiceprezes Anna Tenerowicz.

Czytaj więcej

Ogród sensoryczny

Ogród Sensoryczny to początek naszych działań. Wyzwalamy Energię”. Będzie to jedyny taki ogród na terenie Gminy Sękowa. JEDYNY a to DZIĘKI zaangażowaniu rodziców i dzieci .

Czytaj więcej

Akcja sadzenia drzewek!

Przyjdż, posadz drzewo! Wtorek, 9 października, godzina 13:00, plac zabaw przy przedszkolu w Sękowej. Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców z dziećmi do udziału w akcji sadzenia drzewek w ramach cykliccznego projektu „I etap ogrodu sensorycznego – wspólne planowani i obsadzanie drzewkami.”

Czytaj więcej

Park rekreacji już coraz bliżej

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Sękowa Małgorzata Małuch oraz właściciel fimry RT-BUD Tomasz Kuziak podpisali umowę na budowę centrum narciarstwa biegowego i rekreacji rodzinnej w Krzywej. Wartość kontraktu opiewa na 2 179 000 PLN brutto.

Czytaj więcej

System monitorowania i powiadamiania SMS

W ramach realizowanego przez Związek Gmin Ziemi Gorlickiej programu pn. „Wsparcia Służb Ratowniczych”, wszystkie gminy Powiatu Gorlickiego objęte zostały systemem monitorowania zagrożeniami i powiadamianiem sms o ich występowaniu. Poniżej zamieszczono instrukcję, w jaki sposób należy zarejestrować się do bazy numerów, aby otrzymywać bezpłatne powiadamiania sms.

Czytaj więcej