Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
zdjecie23

71 rocznica śmierci lotników w Krzywej

Dziś 71 rocznica zestrzelenia załogi 7 lotników w Banicy koło Krzywej. Z tej okazji delegacja Gminy Sękowa w osobach Wójt Gminy Małgorzata Małuch, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Bogusław Moroń, Radni Maria Połeć i Jan Krygowski oraz Sołtys Wsi Krzywa Pani Izabela Floryan złożyli wiązanki i zapalili znicze w hołdzie poległym lotnikom.

Czytaj więcej
zdjecie1

Wizyta delegacji z Ukrainy

26 sierpnia 2015 naszą gminę odwiedziła delegacja ukraińska składająca się z członków Obywatelskiego Instytutu Samorządu Lokalnego w Kijowie, który jest organizacją pozarządową założoną w 2014 roku przez aktywistów działających w czasie Rewolucji Godności na Majdanie Kijowskim, skupiającą bardzo różne środowiska (od naukowych z różnych dziedzin do zwykłych obywateli).

Czytaj więcej
zdjecie89

NAJLEPSZY SOŁTYS MAŁOPOLSKI – Z GMINY SĘKOWA

22 sierpnia 2015r. / sobota/ w Ptaszkowej – miejscowości ubiegłorocznego laureata konkursu odbył się finał konkursu „Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD 2014”. Organizatorem konkursu jest Marszałek Województwa oraz Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów. Konkurs jest jedną z form docenienia pracy sołtysów i okazją do wskazania dobrych wzorów.

Czytaj więcej
układanka-300x214

Konsultacje społeczne

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” SERDECZNIE ZAPRASZA wszystkich mieszkańców Gminy Sękowa do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju

Czytaj więcej
na_stale_2_b_1

Usługa wywozu nieczystości płynnych

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Sękowej uprzejmie informuje, że od sierpnia 2015 r. świadczy usługę wywozu nieczystości płynnych
ze zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.

Czytaj więcej
katalog-firm

Katalog Firm Gminy Sękowa

Gorąco zachęcamy lokalnych przedsiębiorców do promowania się tworzonym przez gminę Sękowa katalogu firm. Oferta jest bezpłatna, warto z niej skorzystać.

Czytaj więcej
zdjecie51

IX Dożynki Gminy Sękowa

15 sierpnia 2015 roku na terenach sportowych w Sękowej odbyły się IX Dożynki Gminne.Z uwagi na fakt, że tego dnia obchodzone jest święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwane także świętem Matki Boskiej Zielnej, grupy wieńcowe z terenu gminy dostarczyły wieńce po zakończeniu uroczystości w macierzystych parafiach.

Czytaj więcej