Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
Strefa Mieszkańca

Strefa Mieszkańca

Jesienna akcja szczepienia lisów!

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gorlicach informuje, że jesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie na terenie powiatu gorlickiego odbędzie się w dniach od 23 września do 3 października 2023 r.

Czytaj więcej

Informacja o partycypacji Projektu_TURYSTYKA I KULTURA w ramach Interreg PL-Sk 2021-2027

W związku z przystąpieniem do opracowania dokumentacji aplikacyjnej Projektu „Współpraca transgraniczna w zakresie turystyki i kultury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki i Preszowskiego Kraju Samorządowego” w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027, Związek Gmin Dorzecza Wisłoki uprzejmie informuje o rozpoczęciu partycypacji polegającej na poinformowaniu interesariuszy projektu na etapie tworzenia koncepcji przedsięwzięcia o prowadzonych działaniach.

Czytaj więcej

Dodatki dla pracowników DPS

Informujemy, że Gmina Sękowa otrzymała 51 900 zł z rezerwy celowej budżetu państwa na wsparcie zadań z zakresu pomocy społecznej. Umowę zawarto z Wojewodą Małopolskim w dniu 12 września 2023 r.

Czytaj więcej

Sękowa, 14 .09.2023r     OGŁOSZENIE Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Sękowej informuje, że woda z wodociągu w Wapiennem jest zdatna do spożycia.

Czytaj więcej

Nowa lokalizacja PSZOK

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „EMPOL” informuje, że od dnia  13 września 2023 r., tj. (środa) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Gorlicach będzie miał nową lokalizację. Zostanie  przeniesiony  około 600 m od dotychczasowego miejsca.
Nowa lokalizacja : PSZOK  ul. Przemysłowa 19,38-300 Gorlice.

Czytaj więcej

Siary – I Festiwal Pieczonego Ziemniaka

W niedzielne słoneczne popołudnie 10 września 2023 roku, pod szkołą w Siarach, odbyła się wyjątkowa impreza – I Festiwal Pieczonego Ziemniaka. To niezwykłe wydarzenie przyciągnęło fanów tego pysznego warzywa i stało się hitem wśród mieszkańców Siar.

Czytaj więcej

Uwaga nowy nabór do projektu

Uwaga nowy nabór do projektu pn. „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”

Czytaj więcej

„Nad Niemnem”

Wczoraj tj. 07.09.2023 przy Karpackiej Majsterni Ziół w Sękowej koło Kościółka pw. Św. Filipa i Jakuba odbyło się Narodowe Czytanie. W tym roku przyszła kolej na powieść Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”.  Dzieło

Czytaj więcej
Skip to content