Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
17.04.2012 RZESZOW , LOGOP SESJA NADZWYCZAJNA RADY MIASTA RZESZOWA , GLOSOWANIE  , FOT. KRZYSZTOF KOCH / AGENCJA GAZETA 
SLOWA KLUCZOWE:
RADA MIASTA RZESZOWA SESJA GLOSOWANIE LOGOP

XVI Sesja Rady Gminy Sękowa

Przewodniczący Rady Gminy Sękowa informuje, że w dniu 27 września 2016 r. (tj. wtorek) o godzinie 10:00 w Sali posiedzeń nad remizą OSP w Sękowej odbędzie się XVI Sesja Rady Gminy Sękowa.

Czytaj więcej
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Festiwal Biegowy Krynica 2016

W pierwszym dniu Festiwalu Biegowego 9 września 2016r. rozegrano eliminacje do Biegu Małopolski (600m), w którym wystartowało aż 1623 zawodników w tym 42 uczniów z Gminy Sękowa.

Czytaj więcej
Polish currency - money PLN

Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” ZAPRASZA

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” ZAPRASZA do udziału
w spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym mieszkańców Gminy Sękowa zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na realizację przedsięwzięć ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej
5749605-las-900-600

Informacja dla właścicieli lasów

Wójt Gminy Sękowa informuje, że na zlecenie Starosty Gorlickiego, zostały sporządzone projekty uproszczonych planów urządzenia lasów położonych na terenie gminy Sękowa i stanowiących własność osób fizycznych.

Czytaj więcej
image056

Wakacje z GOK

Wakacje z GOK – tak się u nas działo na wakacjach. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili z nami spędzić czas… Zapraszamy na kolejne wakacje, a teraz powodzenia w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej
IMG_8845 — kopia

Uwaga, znaleziono psa

Dnia 29.08.2016 znaleziono psa (sukę), która błąkała się w Wapiennem w okolicach Ośrodka wczasowo – leczniczego. Została przez kogoś podrzucona.

Czytaj więcej
image022

Rocznica katastrofy lotniczej w Krzywej

Wieczorem 27 sierpnia 1944 r. załoga kpt. naw. Fr.Omylaka oraz pilota K.Widackiego, wystartowała z Włoch na wypożyczonym samolocie HP Halifax.  Samolot został zestrzelony w nocy 28 sierpnia 1944r. przez niemieckiego myśliwca. W wyniku katastrofy w Banicy zginęło 7 osób:  W dniu poprzedzającym 72 rocznice zestrzelenia polskiej załogi Halifaxa  przedstawiciele Gminy Sękowa wraz z Radnymi Gminy.

Czytaj więcej