Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
image25

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej

W dniu 11.02.2016 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sękowej odbył się Pierwszy Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej. Głównym organizatorem konkursu był nauczyciel ZSP w Sękowej Marcin Koczera, a patronat nad imprezą objęła wójt gminy Sękowa Małgorzata Małuch.

Czytaj więcej
konkurs_recytatorski

Konkurs recytatorski

11 lutego w GOK od 10:00 do 13:00 będzie organizowany międzyszkolny powiatowy konkurs recytatorski poezji anglojęzycznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału, będą w nim brali udział przedstawiciele szkół z naszej gminy.

Czytaj więcej
image37

„Mini Koncert” w GOK

W piątek 5 lutego 2016r w Gminnym Ośrodku Kultury w Sękowej odbył się „Mini Koncert” podsumowujący działalność, Gminnego Ośrodka Kultury w Sękowej.

Czytaj więcej
image142

„ZŁOTE I DIAMENTOWE GODY” w Sękowej

3 lutego 2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sękowej odbyła się uroczystość odznaczenia przez Wójta Gminy Sękowa, Panią Małgorzatę Małuch par, które mają za sobą 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Medale, na wniosek Wójta Gminy przyznane zostały przez Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudę.

Czytaj więcej
image20

Spotkanie Noworoczne 2016

Jak co roku w dniu 28 stycznia 2016 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sękowej odbyło się noworoczne spotkanie podsumowujące dokonania minionego roku. W imieniu Wójt Gminy Pani Małgorzaty Małuch przybyłych gości powitał oraz spotkanie poprowadził Pan Bogusław Diduch .

Czytaj więcej
pies

Znaleziono psa

Znaleziono psa małego, młodego, maści białej. Psiak został prawdopodobnie „wyrzucony” na krzyżówce w miejscowości Bartne. Pies jest nieśmiały i nie do końca ufa ludziom, gdyż to właśnie oni go porzucili.

Czytaj więcej
image6

Spotkanie z seniorami

Dzisiaj 24 stycznia 2016 w Domu Ludowym w Siarach, odbyło się spotkanie karnawałowe organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Siarach. Spotkanie integracyjne ma już ponad 20 letnią tradycję i cały czas cieszy się dużym powodzeniem.

Czytaj więcej