Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
Najbliższe wydarzenia:

Ruszają inwestycje – Kanalizacja w Męcinie

Rozstrzygnięto przetarg nieograniczony na zadanie: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami, przepompowniami oraz oczyszczalnią ścieków miejscowości Męcina Mała Kraczeniówka” o łącznej długości sieci 1030,5 m.

Czytaj więcej

Konsola do gier dla GOK

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w sondzie dotyczącej zasadności zakupu konsoli do gier dla dzieci i młodzieży korzystających z GOK

Czytaj więcej

Uwaga na wyłudzenia

Ostrzegamy przed nieuczciwymi firmami, które powołując się na konieczność wymiany nieekologicznych pieców i możliwość zdobycia na ten cel dofinansowania z RPO WM 2014-2020 odwiedzają mieszkańców naszego regionu oferując odpłatne wykonanie audytów energetycznych.

Czytaj więcej

Jubileusze w Sękowej

15 lutego 2017 r. w Sękowej odbyła się niecodzienna uroczystość Złotych i Diamentowych godów. Jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego obchodziło 6 par oraz 1 para 60 lat pożycia małżeńskiego.

Czytaj więcej

Kabaret Pod Wyrwigroszem

Wójt Gminy Sękowa oraz Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na występ Kabaretu Pod Wyrwigroszem – 9 marca 2017., godz. 18:00, Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej.

Czytaj więcej

Ferie zimowe za nami

Tegoroczne ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w Sękowej udały się świetnie. Codziennie do GOK-u i nie tylko przybiegały z uśmiechem na twarzy dzieci, młodzież jak i starsi gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Czytaj więcej