Przejdź do treści
Logo BIP prowadzące po kliknięciu do strony Biuletynu Informacji Publicznej
Panorama Gminy
rew

Zgłaszanie przedsięwzięć rewitalizacyjnych

Istotną częścią programu rewitalizacji jest lista planowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych, które zgłaszane są przez interesariuszy tego programu.

Niniejszy formularz służy do zbierania pomysłów/propozycji przedsięwzięć rewitalizacyjnych, które powinny lub mogą być realizowane w Gminie Sękowa w perspektywie czasowej do roku 2022.

Czytaj więcej
90-wiecz-r-kol-d-scenariusz-dla

Wieczór Kolęd

Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Sękowa na WIECZÓR KOLĘD, który odbędzie się w piątek 20 stycznia 2017r. o godzinie 17.00 w sali GOK. Wystąpią dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej
spotkanie-noworoczne-2017

Spotkanie Noworoczne 2017

Wójt Gminy Sękowa oraz Przewodniczący Rady Gminy Sękowa zapraszają wszystkich mieszkańców na Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się 23 stycznia 2017r. (poniedziałek) o godzinie 16:30 w Gospodzie Magurskiej w Małastowie.

Czytaj więcej
image123

21 stycznia 2017 r. w godz. od 10.00 do 14.00 rozegrana zostanie po raz pierwszy impreza na nartach biegowych „Do Upadłego”. Miejscem areny będą łąki w Krzywej, oraz leśna droga stokowa wokół góry Obszar. Organizatorami są wspólnie Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa i Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Gorlice. Współzawodnictwo dla dorosłych będzie polegało na pokonaniu jak.

Czytaj więcej
kotly-co

Spotkanie ws wymiany kotłów C.O.!

Wójt Gminy Sękowa informuje, że w dniu 18 stycznia 2017 roku ( środa) o godz.1800 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Sękowej odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące uczestnictwa w projekcie wymiany kotłów w budynkach mieszkalnych z terenu Gminy Sękowa.

Czytaj więcej
image078

XIX Uroczysta Sesja Rady Gminy

29 grudnia 2016 roku odbyła się XIX sesja Rady Gminy Sękowa, której głównym tematem było uchwalenie budżetu Gminy Sękowa na 2017 rok. Sesję prowadziła Pani Przewodnicząca Maria Wyżkiewicz.

Czytaj więcej